Solárium

Solárium

Nový solární koncept Turbo - COSMEDICO 10K100 - premium quality - made in germany - luxusní opalovací efekt

 

Doporučujeme

Před opalováním odstraňte z kůže veškeré kosmetické prostředky (make-up, parfém), obsahují totiž chemické látky, které mohou reagovat s paprsky nepříjemným zarudnutím kůže a vyrážkou. Sundejte si také všechny šperky.

Nezapomeňte si chránit oči vhodnými brýlemi s UV filtrem - pouze zavřít oči nestačí, paprsky pronikají i přes víčka mohly by poškodit sítnici.

Nepoužívejte běžné opalovací krémy s UV faktory; pro solária jsou vyvinuty speciální přípravky. Ty zabraňují vysoušení pokožky, a obsahují složky tzv. accelerátory a bronzery, které opálení zesílí.

Délka opalování, vhodný typ solária a počet návštěv závisí na fototypu Vaší pleti. Dodržujte prosím doporučení zkušeného personálu.

Po opalování se několik hodin nesprchujte, aby nedošlo k přerušení procesu pigmentace. Mezi 2 prvními ozářeními dodržujte odstup nejméně 48 hod.

Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci. V soláriu si už vyberete svou denní dávku.

Při nemoci či nachlazení nebo pokud užíváte antibiotika či jiné léky, přerušte návštěvy solária. Při dlouhodobém užívání léku se poraďte se svým lékařem.

Některá kosmetika může zvýšit intenzitu opálení - poraďte se s personálem popřípadě Vaším kožním lékařem.

Nadměrná fyzická i psychická zátěž může v kombinaci se zářením v soláriu způsobit kožní reakci - konzultujte s obsluhou solária nebo s lékařem.

Pokud Vaše pokožka po návštěvě solária negativně reaguje (zarudnutí, svědění, pálení) informujte o tom personál provozovny. S další návštěvou počkejte do odeznění obtíží a zkraťte dobu opalování.

Před návštěvou solária nikdy nekonzumujte alkoholické nápoje, vyhnete se tak nebezpečí zkolabování. V případě nevolnosti ukončete opalování tlačítkem STOP, opusťte kabinu solária a informujte personál.

Během opalování není vhodné ležet nehybně, neprokrvená místa v okolí lopatek by se Vám neopálila - vždy se prosím otáčejte.

Ceník