Náš příběh

Náš příběh

Psal se rok 2005 a Iveta si otevřela první nehtové studio v Ivančicích na náměstí. To tehdy Vietnamci ještě nedělali nehty, ale prodávali oblečení nebo gyros v bulce. Začátky byly těžké, sehnat tehdy klientku dalo pořádnou práci, protože internet byl ještě v plenkách.Roznášení letáků a šeptanda začala pomalu přinášet ovoce. O nehtové služby začal být větší a větší zájem. Spokojených klientek stále více a více. Proto požadavky na rozšíření služeb lítaly ze všech stran. Tyto výzvy byly impulsy a hnací motor pro Ivet.

Zanedlouho se přidala milá duše Naďa, která s úžasným citem v rukách poskytovala masáže srdcař Marek se staral o nožky a zdravotní sestřička, pedikérka Martina s úžasným smyslem pro detail a pořádek. Už to byly služby doslova :“od hlavy až po paty”.

V roce 2007 Ivet koupila dům kousek od náměstí, který dlouho hledala a o kterém snila. Byla to vskutku velká náhoda a souhra mnoha okolností a dodnes je velmi vděčná za klientku, která jí dům prodala. Roku 2008 se Soleil přestěhovalo s velkou parádou na adresu Josefa Vávry 57/10. Kde služby a péče o klienta dostaly nový rozměr (obrazně i doslova). Služby se rozšířily o kadeřnictví, luxusní kosmetiku Babor, solárium a další.

Cesta nebyla vždy procházka růžovou zahradou, někdy byla sakra trnitá. Rekonstrukce prostoru se nedokončil za jeden den, ale byl to dlouhý a drahý proces. Najít dobrý tým, který by stačil Ivetinému tempu a potřebám klientů je opravdu těžké, a proto se tým studia stále mění. Někteří nestačili a šli životem dál, další otěhotněli a mají děti, jiní v Soleil vyrostli a otevřeli si vlastní podniky. 

Dobrou zprávou je to, že stejné zůstává , snaha splnit všechna přání klientek, jak to bylo na samém začátku. 

Pokud tě Soleil jakýmkoliv způsobem přitahuje, ozvi se????