Přírodní manikúra

Přírodní manikúra

Co dělá ruce přorozeně krásné?

Nehty by měly být zdravé, silné a dobře ošetřené a pokožka dobře hydratovaná. Proto bychom  je pravidelně měli ošetřovat výživným krémem. Obecně se doporučuje pravidelně střídat domácí a profesionální péči o ruce. Naučte se o své nehty a ruce pečovat sám-sama a zároveň si dopřejte alespoň jednou za 5 týdnů chvilku relaxu u odborníků v salónu. Odměnou vám budou krásné ruce, zdravé a pěstěné nehty, které již nebudete muset schovávat před zraky svého okolí.

Pokud máte nehty tenké a lámavé, štěpivé, nebo tvrdé, suché se sklonem k odlomení začněte s jejich výživou. V našem studiu vám poradíme jak na to. Každý problém vyžaduje konkrétní složení vitaminů a minerálů. I lokální ošetření nehtu ve formě vhodného a kvalitního podlaku je nedílnou součástí.

Pěkné nehty nemusí být nutně dlouhé. Současné trendy naopak diktují kratší délky. Pozornost naopak věnujeme jejich tvaru. Ten nejpřirozenější je mezi oválem a čtvercem. Jemně zaoblené hrany oceníte při každodenních povinnostech. Kůžičku kolem nehtu nikdy nestříhejte, tuto proceduru ponechte raději profesionální manikérce. Mohli byste si způsobit drobná zranění, do kterých se snadno zanese infekce.

Co vás čeká pokud se rozhodnete přijít na manikúru?

Odstraníme starý lak - profesionálové doporučují používat výhradně odlakovač bez obsahu acetonu, který tolik nevysušuje.

Zapilujeme nehty – pomocí papírového pilníku upravíme tvar nehtu dle možností a přání zákazníka.

Lázeň - ponoříte své ruce do vlažné vody s kapkou tekutého mýdla a vonného oleje.

Ošetříme kůžičku – pomocí specielního oleje a pomerančového dřívka.

Aplikace vhodného krému - naneseme na ruce krém s obsahem vitamínu E.

Péče o nehty - po pečlivé ošetření pokožky se věnujte již jen nehtům. Leštičkou vyhladíme jejich povrch, tímto krokem je zároveň důkladně promasírujeme a prokrvíme.

Pokud již nechcete nanášet lak, P-shine nebo si dopřát parafínový zábal, máte manikúru za sebou. Jinak pokračujeme dalšími kroky.

Lakování – po odmaštění a nanesení vhodného podlaku vás čeká vlastní lakování popříp. zdobení z bohaté škály dle vašeho vlastního výběru.

Jdeme to finále - poslední tečku v dokonalé manikúře představuje vrstva opět vhodného nadlaku. Pak už jen nechat dokonale zaschnout, pomocí sušiče nebo vytvrzovače laku.

Pokud dáváte přednost přirozené a léčivé úpravě nehtu doporučujeme:

P-shine - výživné japonské ošetření nehtů. Jedná se o čistě přírodní techniku úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou a pudrem, které leští a vyživují zároveň. Takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny.

Parafínový zábal:

Manikérka  vám 2 - 3x po sobě vloží každou ruku zvlášť do rozehřátého parafínu, přiloží  mikroten a zabalí do specielních návleků, které udržují teplo. Zábal trvá 20 min. Kůže je lokálně vyživená a vy načerpáte mnoho hřejivé energie.

Broskvové dlaně a Dotek granátového jablka:

Přírodní manikúrní komplexní ošetření rukou zaměřené na wellness.

Ceník