Zdravotní masáže

Zdravotní masáže

Rekondiční masáž a regenerační masáž

Jedná se o soubor masážních hmatů s regeneračním nebo preventivním účinkem. Masáž vyvolává v těle místní nebo vzdálenou reakci. Při místním účinku se mechanicky odstraňují povrchové ztuhlé vrstvy kůže, čímž dojde k uvolnění pórů pokožky. Dochází k odplavování odpadových produktů (oxid uhličitý, kyselina mléčná, močovina) do žilního a mízního systému, výsledkem je např. odstranění únavy. Působí jako prevence proti předčasnému stárnutí pokožky a ukládání tuků v podkoží.

 

Baňkování

Baňkování neboli vakuoterapie je vhodnou doplňkovou metodou klasických masáží. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu, ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů.

 

Lymfatická masáž - lymfodrenáž

Jedná se o masáž celého těla včetně hlavy v několika sestavách. Lymfatická masáž představuje soustavu jemných speciálních hmatů, které provádíme určitým tlakem a tempem v přesně stanoveném pořadí. Nejprve se pročistí centrální lymfatické uzliny, poté uzliny regionální, podle umístění v té části těla, kterou zprůchodňujeme a poté vypuzovacími a pumpovacími hmaty podporujeme odtok lymfy.

 

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je jedním z nejlepších pomocníků v boji proti stresu a depresi. Svými účinky dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Nejen zbavuje tělo chronické únavy, ale také ho nabíjí energií. Je vynikající při bolestech zad, kloubů. Oproti ostatním masážím má kamenná terapie celou řadu předností. Masáž prováděná horkými kameny má totiž silnější účinek a přitom je pro tělo méně náročná. Jak je to možné? Kombinuje několik faktorů.Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Ceník