Exotické masáže

Exotické masáže

Ajurvédská masáž Abhjanga

V ajurvédě je masáž považována za jeden pilířů dlouhověkosti. Abhjanga je celotělová olejová masáž včetně masáže hlavy. Provádí se nahřátým ajurvédským olejem. Její účinky můžete vyzkoušet i v našem studiu. Hlavním cílem masáže je vyloučení toxinů a odpadních látek, pročištění a regenerace organismu.

 

Havajská masáž

Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účine

Masáž probíhá vleže na břiše, masírují nohy zezadu, následují záda, jako poslední přichází hlava. Na rozdíl od klasické masáže jsou některé prvky obohaceny o masáž předloktími. Tradiční pojetí ukazuje na určitou podobnost tanci, pohyby jsou jednoduché a ladné.

 

Indická antistresová masáž hlavy

Tato masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí.

Ceník