Babor kosmetika

Babor kosmetika

BABOR

je mezinárodní společnost s dlouhodobou rodinnou tradicí. Je jednou z vedoucích značek v segmentu profesionální kosmetiky. Produkty jsou vyráběny v souladu s mezinárodními kosmetickými standardy pomocí moderních technologií v Aachenu ( Cáchy ). Více než 40 distributorů a devět dceřinných společností po celém světě zajišťují, že BABOR má vždy blízko ke svým zákazníkům. Dnes je BABOR zastoupen v 60 zemích.

BABOR Cosmetics

byl založen jako jedna z nejdůvěryhodnějších profesionálních značek na světě, s kosmetickými instituty a exkluzivními SPA v hotelích jako jsou např.Hotel Union v Norsku, Al Maha v Dubaji, Ritz Carlton na Floridě a Four Seasons v New Yorku. S více než 50 letými zkušenostmi, dceřinnými společnostmi a distributory v 60 zemích světa se BABOR představuje jako exkluzivní kosmetická a wellness značka  s kvalitními produkty, vysoce kvalitními ingrediencemi a profesionálními ošetřeními. Jen BABOR v Německu zaměstnává 250 lidí.

BABOR provádí

intenzivní výzkum ve svých vlastních laboratořích a spolupracuje s institucemi jako např. elitní RWTH Aachen University k zajištění top kvality a efektivity svých innovativních produktů – vždy v souladu s přírodou. Čistá příroda, vědecké postupy a technologie jsou využívány k vytvoření ošetření , která jsou pro pokožku nejlepší a nejúčinnější. Vyvíjí produkty podle přísných pravidel zachování druhů a nikdy netestuje své produkty na zvířatech. Kdykoliv je to možné používá ve svých výrobcích  ingredience z trvale udržitelných organických farem.

BABOR kombinuje

výzkum s přírodou k vytvoření vysoce kvalitních, hypoallergenních produktů, které mají dlouhodobý prospěšný účinek na Vaši pleť.

BABOR inspirován přírodou pro Vaši krásu.

Menu kosmetického ošetření, ceník