Náš tým

Tým našeho studia

Iveta

Iveta - nail design

"Od roku 2004 jsem majitelkou Studia Soleil a v beaty službách se pohybuji už 20 let. Mojí hlavní profesí je nail design, manikúra, lakování a vše, co se nehtů týká.

Ovšem, mou opravdovou vášní je to, co vzniká během pečujícího procesu. Jsou to nové vztahy, komunikace s lidmi. To, že mohu někomu pomoci, poradit, cokoliv zařídit, udělat, nebo jen být oporou, a to nejen v oblasti péče o vaše tělo.

Ten pocit, být užitečný a potřebný, je to co opravdu naplňuje moje ??

 

Hanka

"Jsem masérka a kosmetička s bohatými zkušenostmi z praxe, které jsem získala po ukončení studia na střední zdravotnické škole oboru masér. Vzdělávání a zdokonalování mých znalostí považuji za důležité, proto se neustále vzdělávám a sleduji nejnovější trendy v oboru. Ve studiu Soleil Vám nabízím profesionální a kvalitní péči o Vaše tělo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si od každodenního stresu. Kontaktujte mě a ráda Vám pomohu s výběrem nejvhodnějších procedur a služeb."

 

Wendy

Ráda Vám poradím s dámskými i pánskými účesy. Především se specializuji se na správou péči k docílení zdravých a dlouhých vlasů, protože "Krásné vlasy jsou korunou krásy."

 

Verča

"Ahoj jmenuji se Veronika. Vystudovala jsem obor kadeřník na škole Charbulova v Brně.
Mám za s sebou dlouholetou praxi a několik akreditovaných školení.
Moje práce mě velice baví. Ráda se zdokonaluji a učím novým věcem.
Nejvíce se zaměřuji na mikromelíry, balayage, brazilský keratin a vlasový botox. Ráda přijímám nové výzvy."

 

Jitka

"Ahoj ,jmenuji se Jitka a mé kadeřnické čarování začalo na škole Charbulova v Brně. Po dlouholetých zkušenostech jako kadeřnice jsem začala pracovat ve Studiu SOLEIL, kde je mým cílem je zúročit mé dovednosti, které jsem získala na akreditovaných školení se značkou Kaaral. Značka Kaaral nabízí mimo svých rozmanitých barev a odstínů, také regenerační kůry Filler, které daji vašim vlasům přirozený vzhled a neodolatelné kouzlo. Chci, aby zákazník odcházel maximálně spokojený a rád se do mého křesla a Salónu SOLEIL vracel. Vaše Jitka."

 

 

Lenka

"Ahoj, já jsem Lenka Fialová a už 23 let se věnuji tomu, co miluji nejvíc - kadeřnickému řemeslu. Vždycky se snažím být v obraze s novými trendy a zdokonalovat se každým dnem, aby můj zákazník vždycky odcházel s úsměvem. U mě je spokojenost zákazníka na prvním místě. Těším se na Vás v mém salonu!"

 

Eva

"Mám zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, což mi umožňuje úspěšně komunikovat s klienty a splnit jejich potřeby. Mým cílem je poskytnout každému zákazníkovi vynikající zážitek a pocit vítaní a uznání. Jsem pozorná a pečlivá, což mi umožňuje řešit problémy a vytvářet pozitivní atmosféru."

 

Lucie 

"Jmenuji se Lucie Ráčková  a v beauty sféře už se pohybuji 12let. Moji kariéru odstartovalo prodlužování řas, kterému jsem se intenzivně věnovala několik let, ale jak tomu tak bývá, člověk se chce zkusit naučit  i nové věci  a tak jsem se rozhodla si udělat na začátku roku 2019 rekvalifikační kurz na permanentní make-up. Ihned potom následoval týdenní kurz v Praze v AcademyS Sviatoslava Otchenashe . V březnu 2022 jsem absolvovala úžasný kurz tetování rtů u Maryny Bondar v Praze  a o měsíc později následoval kurz na aplikaci piercingu . V půlce dubna mě ještě čeká kurz stínovaných očních linek  a do budoucna určitě i další kurzy .

Takže pokud přemýšlíte o permanentním make-upu a cokoliv by vás zajímalo , objednejte se  jen na nezávaznou konzultaci ."

 

Lucka

"Jmenuji se Lucie Puklušová, PhiBrows Artista pro Phi Academy, největší a nejuznávanější akademii pro permanentní make-up. Specializuji se na Microblading, Powder Brows, Noble lips a oční linky. S více než 15 lety zkušeností v oblasti krásy a vizáže, Vám pomohu s výběrem vhodného permanentního make-upu a mám desítky spokojených klientek z celé ČR i zahraničí."

 

Kateřina

 

Naďa

 

Zuzka

 

Pavlína

 

Bára