Náš tým

Tým našeho studia

Iveta

Iveta - nail design

"Od roku 2004 jsem majitelkou Studia Soleil a v beaty službách se pohybuji už 20 let. Mojí hlavní profesí je nail design, manikúra, lakování a vše, co se nehtů týká.

Ovšem, mou opravdovou vášní je to, co vzniká během pečujícího procesu. Jsou to nové vztahy, komunikace s lidmi. To, že mohu někomu pomoci, poradit, cokoliv zařídit, udělat, nebo jen být oporou, a to nejen v oblasti péče o vaše tělo.

Ten pocit, být užitečný a potřebný, je to co opravdu naplňuje moje ??

 

Hanka

"Jsem masérka a kosmetička s bohatými zkušenostmi z praxe, které jsem získala po ukončení studia na střední zdravotnické škole oboru masér. Vzdělávání a zdokonalování mých znalostí považuji za důležité, proto se neustále vzdělávám a sleduji nejnovější trendy v oboru. Ve studiu Soleil Vám nabízím profesionální a kvalitní péči o Vaše tělo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si od každodenního stresu. Kontaktujte mě a ráda Vám pomohu s výběrem nejvhodnějších procedur a služeb."

 

Wendy

Ráda Vám poradím s dámskými i pánskými účesy. Především se specializuji se na správou péči k docílení zdravých a dlouhých vlasů, protože "Krásné vlasy jsou korunou krásy."

 

Verča

"Ahoj jmenuji se Veronika. Vystudovala jsem obor kadeřník na škole Charbulova v Brně.
Mám za s sebou dlouholetou praxi a několik akreditovaných školení.
Moje práce mě velice baví. Ráda se zdokonaluji a učím novým věcem.
Nejvíce se zaměřuji na mikromelíry, balayage, brazilský keratin a vlasový botox. Ráda přijímám nové výzvy."

 

 

 

Lenka

"Ahoj, já jsem Lenka Fialová a už 23 let se věnuji tomu, co miluji nejvíc - kadeřnickému řemeslu. Vždycky se snažím být v obraze s novými trendy a zdokonalovat se každým dnem, aby můj zákazník vždycky odcházel s úsměvem. U mě je spokojenost zákazníka na prvním místě. Těším se na Vás v mém salonu!"

 

Eva

"Mám zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, což mi umožňuje úspěšně komunikovat s klienty a splnit jejich potřeby. Mým cílem je poskytnout každému zákazníkovi vynikající zážitek a pocit vítaní a uznání. Jsem pozorná a pečlivá, což mi umožňuje řešit problémy a vytvářet pozitivní atmosféru."

 

 

 

Lucka

"Jmenuji se Lucie Puklušová, PhiBrows Artista pro Phi Academy, největší a nejuznávanější akademii pro permanentní make-up. Specializuji se na Microblading, Powder Brows, Noble lips a oční linky. S více než 15 lety zkušeností v oblasti krásy a vizáže, Vám pomohu s výběrem vhodného permanentního make-upu a mám desítky spokojených klientek z celé ČR i zahraničí."

 

 

Naďa

 

Zuzka