Nehtová modeláž

Nehtová modeláž

 Volba vhodné metody záleží na kvalitě Vašich nehtů, požadované délce nehtů, ale také na stylu života. Upravené nehty by měly být součástí Vašeho celkového image a neměly by Vás v ničem omezovat. Využijte tedy našeho poradenství ve výběru nejvhodnějšího řešení.

Modelace gelovou technologií

Na nehet je naneseno několik tenkých vrstev speciální pryskyřice, gelové konzistence, která je vytvrzených působením lampy s ultrafialovým zářením. Nehty jsou poté zbroušeny a pilovány do požadovaného tvaru. Metoda poskytuje vysokou kvalitu zpevnění, možnost prodloužení, ale především nejpřirozenější vzhled hotových nehtů. U této metody je možné použít nehtové typy a nebo se modeluje přímo na Váš přírodní nehet - v tomto druhém případě je vzhled nehtu velmi přirozený.

Modelace akrylovou technologií

Smícháním dvou složek - prášku, tzv. polymeru a tekutiny, tzv. monomeru - vznikne acrylová pryskyřice, což je polotekutá hmota, která je nanesena na plochu nehtu, kde zaschne a ztvrdne při pokojové teplotě. Nehty jsou poté zbroušeny a pilovány do požadovaného tvaru. Tato rozšířená metoda modelace poskytuje velmi vysokou kvalitu zpevnění a možnost výrazného prodloužení nehtů. 

Technika Gel-lak

Gel-lak je moderní technika úpravy nehtů, která vydrží nalakovaná 2-3 týdny. Jedná se o techniku lakování gelovým lakem, u kterého nemusíte čekat až zaschne, ale stačí vytvrdit v UV lampě. 

Ceník