Margaret Dabbs

Supreme manikúra a pedikúra Margaret Dabbs London

Tento světově známý pečující koncept služby pedikúra, manikúra a výrobků Margaret Dabbs London nově vstupuje do ČR.

Najdete ho v "5" hvězdičkových hotelech, luxusních SPA a vybraných VIP salonech.

Jsme s poděkováním, že ho můžeme nabízet i u nás v Soleil studiu a těšíme se až ho zažijete i Vy - naši zákazníci.
 

Margaret Dabbs

Krásné a dobře upravené ruce i nohy jsou její vášní. V roce 1998 založila Margaret Dabbs svoji první pečující kliniku. Byla průkopníkem toho, čemu se dnes říká medicínská pedikúra a toho co skutečně efektivně pečuje o naše ruce a nohy.

"Na konci Vaší schůzky s Margaret Dabbs budou Vaše ruce a nohy zcela proměněny!"

Vogue, Prosinec 2014

Margaret Dabbs je královnou pedikúry a manikúry.

Její recept na úspěch je založený na holistickém přístupu ke zdraví a kráse, který předává dál prostřednictvím skvěle vyškolených profesionálů. Pro manikérské a pedikérské ošetření používá její tým vlastní kosmetiku. Kosmetika Margaret Dabbs získala také mnoho ocenění z řad odborníků i zákazníků.

Vize Margaret Dabbs je vyvíjet a vyrábět luxusní a vysoce účinné produkty pro zdravé nohy a nehty.

Proslulá podiatřička a profesionálka v péči o nohy Margaret Dabbs vytvořila ucelenou produktovou řadu Margaret Dabbs London Fabulous Feet and Hand. S touto řadou slaví úspěchy v Anglii i v luxusních destinacích (Dubaj, Katar, Maledivy). Produkty se začaly prodávat také v západní Evropě a nedávno vstoupila Margaret Dabbs na český trh.

Produkty Margaret Dabbs vznikly na základě letitých zkušeností z praxe. Jsou navrženy tak, aby odpovídaly potřebám klientů a pacientů. Unikátním způsobem propojují vysokou kvalitu, luxusní péči a medicínskou efektivitu. Záměrem bylo vytvořit produkty, které vypadají a hlavně fungují jinak, než cokoli předtím.

Příběh značky je jak z filmového plátna. Margaret nebyla spokojená s kvalitou výrobků, které používala ve svém londýnském salónu. Beauty produkty nebyly dostatečně efektivní a ty medicínské neposkytovaly zákazníkovi prožitek, který může dát ošetření nohou hlubší rozměr. Po letitém hledání správných ingrediencí vznikly produkty pouze pro její vlastní salon. Ona sama neměla záměr vybudovat značku kosmetiky – to klienti, kteří si její produkty předávali dál, ji k tomu otevřeli dveře.

Margaret Dabbs je značkou, která roste na křídlech vlastních zákazníků a na jejich referencích.  

Exklusivní kolekce byla vytvořena za použití přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, které Margaret sestavila pro jejich vlastnosti: anti-aging, hydrataci a zvláčnění a podporu samoléčebných procesů kůže. Základem produktů je australský Emu olej – téměř zázračná ingredience, která v sobě zahrnuje veškeré potřebné vlastnosti (antibakteriální, antimykotické, protizánětlivé, hloubkově hydratující a výživné). Všechny produkty jsou ve výsledku nemastné, maximálně účinné a praktické a s luxusní vůní svěží a povzbuzující citronové myrty, gerania, mandarinky, divoké růže a leknínu.

Nová generace pečujících laků na nehty Margaret Dabbs

Po úspěchu a mnoha oceněních řady péče o nohy a ruce, uvedla Margaret Dabbs na trh očekávanou řadu laků na nehty. Tvoří unikátní a o pečující koncept v této kategorii.

Laky jsou obohacené o vyživující a pečující složky. Jejich przentace je ve velmi elegantním balení se zlatými doplňky.

Tak jako ve všech proslulých a inovativních produktech od Margaret - i zde najdete pouze ingredience té nejvyšší kvality, které poskytnou Vaším nehtům dlouhotrvající péči, lesk a barvu.  Speciální složení bylo vytvořeno přímo Margaret, když chtěla přitáhnout pozornost na zdravé a vitální nehty, které jsou nedílnou součástí péče o ruce a nohy. Laky obsahují např. vitamín E a extrakty z divoké růže. Nejen tato kombiance pomáhá nehty revitalizovat a přispívá k jejich ochraně před infekcí. Jako bonus zanechávají Vaše nehty voňavé - my v Soleil potvrzujeme, že opravdu voní po divokých růžích :). Tyto vyjímečné kompozice jsou také bez zatěžujících toxických látek a splňují nejvyšší kvalitu světové úrovně – 10-free.  Nehty tak zůstávají zdravé i po odstranění laku. Barevná škála laků na nehty je tématicky zaměřena jmény anglických květin. Tyto krásné odstíny s leskem si vzaly inspiraci z přírody.

Ceník