Ultrazvuk SINEKRON S

Přístrojové čištění pleti ultrazvukem SINEKRON S

Pro ty, kteří chtějí více - SINEKRON S

Chcete mít co nejvyšší prospěch z profesionálního ošetření pokožky obličeje?

Nebo chcete ještě více?

Pak určitě vyzkoušejte ošetření ultrazvukovou špachtlí. Toto inovativní ošetření zajistí nejen to, že budete mít pleť důkladně očištěnou, ale že účinné látky produktů budou zapracovány více do hloubky pokožky a s větší účinností. Samozřejmě bez použití injekce. Využívá se např. kyselina hyaluronová, kolagen, elastin a celá řada dalších látek podle toho, jaké obtíže pokožky chcete odstranit.

Co SINEKRON S dokáže?

  • jemný ale důkladný peeling – odstranění odumřelých buněk a šupin – pleť bude hladká, jemná a projasněná
  • hloubkové čištění – bezbolestná metoda odstranění komedonů (černých teček) – pleť bude důkladně pročištěná a bez bolesti a zčervenání
  • hydratace a lifting – zapracování účinných sér a ampulí do hloubky pleti – vypnutí pleti, zmenšení hloubky vrásek, hydratace

A konečný efekt? Jednoznačně zdravější vzhled a stav pokožky. Pleť zůstává vyhlazená a zpevněná, dochází ke snížení hloubky vrásek. Úroveň hydratace se dostane na správnou hodnotu a vy odcházíte s projasněnou - celkově omlazenou pletí.

Profesionální přístroj s názvem SINEKRON S značky Panestetic pracuje s ultrazvukem a ionizací. Přístroj je vyroben v Itálii, v souladu se zásadami stanovenými Evropským společenstvím a je zde podrobován bezpečnostním a výkonnostním kontrolám. Máte tedy jistotu, že na sebe necháváte působit ověřené a bezpečné technologie.

Menu kosmetického ošetření, ceník