Zážitkové masáže

Zážitkové masáže

Párová masáž pro dva

Vychutnejte si regenerační hloubkovou masáž zad a šíje, senusuální masáž chodidel. Nechte se okouzlit romantickou atmosférou s relaxační hudbou a svíčkami.Při párové masáži můžete zažít jedinečnou relaxaci a úlevu se svými nejbližšími – partnerem, partnerkou, kamarádem či kamarádkou.

Tuto masáž lze pořídit jako zajímavý a také překvapivý dárek pro pár – pro Vás a Vašeho partnera, Vaše rodiče nebo kamarády – kteří si tak budou moci společně užít jedinečnou relaxaci.

Na závěr Vám nabídneme osvěžující nápoj a ovoce.

Celková délka služby 75 minut.

 

Čokoládová masáž

Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu.

Celková délka služby 60 minut.

 

Detoxikační medová masáž

Jedná se o velice účinnou detoxikační metodu, po které bude Vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá. Skutečné pohlazení pro tělo i duši.

Masáž využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.

Vlastnosti a léčivé účinky medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy – na americkém kontinentě Indiáni.

 

Aroma masáž celého těla

Základní, hluboce relaxační masáž celého těla, kterou lze dále kombinovat rúznými terapiemi. Při této masáži pracujeme nejen s tělesnou schránkou, ale i s energií v meridiánech a akupresurními body. Používáme aromatické, éterické oleje z květů, stromů, plodů a bylin. Ty přispívají k léčbě těla ve všech rovinách. Mohou být uklidňující, tišit bolest, odstranit toxiny, působit antibakteriálně a antivirózně. Jiné oleje jsou zase oživující a povzbuzující, mají i afrodiziakální vlastnosti. Všechny vůně vstupují do plic a mohou odtud ovlivnit náš nervový systém, hormony, pocity a nálady. Po ošetření aromaterapií je důležité vypít několik sklenic vody, aby se vyplavily odpadní látky z těla. Rovněž se doporučuje po masáži odpočívat, aby tělo mohlo účinně vyplavit toxiny a zregenerovat tělesné tkáně.

 

Královská čtyřruční masáž

Uvolní nejen Vaše tělo ale i mysl. Je to luxusní masáž prováděná dvěma masérkami současně. Umění doteku u královské čtyřruční masáže budete vnímat neustále na obou polovinách těla současně. Pocítíte tak vjemy, které žádná dvouruční masáž vyvolat nedokáže. Proto nese tato speciální masáž označení - královská. Dochází tak k maximálnímu uvolnění a hluboké relaxaci.

Ceník