Celotělové ošetření

Cherry rituál

 

 

Žhavý letní typ

 

Tento exkluzivní celotělový wellness rituál je nezapomenutelným zážitkem a patří mezi tradiční metody očisty těla a duše. Působí na všechny smysly těla. Výrazná vůně květů a plodů třešní působí již sama o sobě jako aromaterapie.

Kúra má výrazný anti-agin efekt, omlazuje a regeneruje pokožku, podporuje odbourávání celulitidy, detoxikuje a revitalizuje.

Můžete se těšit na:

Cherry peeling - provádí se velmi jemnou masáží za pomoci přírodních látek. Hlavní účinek tělového peelingu je odstranění staré a odumřelé pokožky, povzbuzuje krevní oběh, dodává mladistvý vzhled, vyživuje pokožku a prohlubuje Vaše opálení.

Cherry masku - hydratuje, vyživí a do hloubky ošetří nejen poškozenou pokožku. Posílí elasticitu, dodá zdravý, jemný a krásný vzhled.

Masáž cherry olejem – používáme technik jemné masáže za pomocí přírodního aroma oleje z třešňových výtažků. Zaktivujeme pokožku na celém těle zatím co Vy relaxujete a rozjímáte….

Energetický bonus – po celou dobu rituálu využíváme energetickou sílu horkých lávových kamenů, které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Dovolte si meditační odpočinek a čerpejte sílu lávy.

Ceník