Nehtové modelování

Nehtové modelovací a potahovací techniky

Krásně upravené nehty už dnes nemusí být jen snem každé ženy, můžete si je dopřát i Vy. V současnosti není problém vybrat si profesionální metodu na zpevnění či prodloužení nehtů. Jednotlivé metody se liší jak materiálem, který je při modelaci nehtu použit, tak technologií. Volba vhodné metody záleží na kvalitě Vašich nehtů, požadované délce nehtů, ale také na stylu života. Upravené nehty by měly být součástí Vašeho celkového image a neměly by Vás v ničem omezovat. Využijte tedy našeho poradenství ve výběru nejvhodnějšího řešení.

Modelace gelovou technologií

Na nehet je naneseno několik tenkých vrstev speciální pryskyřice, gelové konzistence, která je vytvrzených působením lampy s ultrafialovým zářením. Nehty jsou poté zbroušeny a pilovány do požadovaného tvaru. Metoda poskytuje vysokou kvalitu zpevnění, možnost prodloužení, ale především nejpřirozenější vzhled hotových nehtů. U této metody je možné použít nehtové typy a nebo se modeluje přímo na Váš přírodní nehet - v tomto druhém případě je vzhled nehtu velmi přirozený.

Modelace akrylovou technologií

Smícháním dvou složek - prášku, tzv. polymeru a tekutiny, tzv. monomeru - vznikne acrylová pryskyřice, což je polotekutá hmota, která je nanesena na plochu nehtu, kde zaschne a ztvrdne při pokojové teplotě. Nehty jsou poté zbroušeny a pilovány do požadovaného tvaru. Tato rozšířená metoda modelace poskytuje velmi vysokou kvalitu zpevnění a možnost výrazného prodloužení nehtů. 

Technika Gelolak

Gel-lak je moderní technika úpravy nehtů, která vydrží nalakovaná 2-3 týdny. Jedná se o techniku lakování gelovým lakem, u kterého nemusíte čekat až zaschne, ale stačí vytvrdit v UV lampě. 

Slovníček pojmů:

Tipy

Tenké plastové výlisky nehtů (tzv. tipy), které se používají u technologie 1 i 2. Tipy  jsou přilepeny na špičku nebo celou plochu vlastního nehtu pomocí nehtového lepidla. Acyl nebo gel je nanesen na tip jako zpevňovací vrstva. Nehty jsou po vytvrzení zbroušeny a pilovány do požadovaného tvaru. Tato metoda poskytuje nejvyšší možnost prodloužení nehtů.

Ceník