Zdravá krása

PŘEDSTAVUJEME VÁM PROJEKT S OBYČEJNÝM NÁZVEM ALE NEOBYČEJNÝM PRŮBĚHEM

Kdo z Vás si nyní dokáže říc? Je mi ve vlastním těle skvěle, mám energie na rozdávání, nic mě nebolí, se svojí postavou jsem spokojena?
V době 21. století je zdravý člověk vzácností, a lidé s nadváhou a zdravotními problémy tvoří takovou masu, že se tato situace stává takřka „normální“. Ovšem, nenarodili jsme se proto abychom měli nadváhu, bolesti a psychické nepokoje. Každý chce být přeci spokojený ve vlastním tělě, potřebujeme být zdraví, abychom prožily svá nejlepší léta naplno, bez omezení.

Je tu jedinečná akce, zaměřena na budování nových a lepších návyků a na trvalou změnu životního stylu.

Cílem projektu je

  • Zlepšit zdraví i kondici všem účastníkům a v neposlední řadě i pomoci shodit přebytečná kila.

Obsahem projektu jsou

  • Přednášky zacílené na témata – OPRAVDOVÉ ZDRAVÍ, redukce tuku, správná strava, jak si nastavit jídelníček, správný pohyb, stres, jak funguje psychika a další praktické bloky.
  • Pohyb - hodiny s nácvikem správné techniky jednotlivých cviků
  • Vstupy na sálové lekce i do fitnesscentra v Gladiators Zone
  • Pravidlené měření a konzultace
  • DÁREČKY, PŘEKVAPENÍ od Studia Soleil a Spektra Zdraví v Ivančicích

O Celý průběh se postará Jana Vaňková, nutriční terapeutka a instruktorka fitness, lektorky z Gladiators Zone pod záštitou majitelky Fitnesscentra Alexandry Novotné, Specialistky ze Studia Soleil které si pro Vás nachystaly velmi příjemný zážitek. Do projektu se zapojila i Dáša Borešová ze Spektra zdraví, která se rozhodla podpořit úbytky Vašich centimetrů a přispěla nám užitečnými dárečky z ajurvédské medicíny.
Máte se opravdu na co těšit!

PRO KOHO JE PROJEKT ZDRAVÁ KRÁSA URČENÝ?

Pro všechny nadšené zodpovědné a odvážné lidi, kterým můžeme pomoci do začátků své životní změny. Pro Ty, kteří chtějí žít ve zdravějším a krásnějším těle. Nebojte se, zapojte se, bude to přátelská a nezapomenutelná akce! J.

KDY SE KONÁ? KAŽDOU SOBOTU OD BŘEZNA 17.3 – 5. 5. 2018

ZAČÍNÁME NÁBOREM – 2 CELÉ DNY 23.2 A 28.2 VE STUDIU SOLEIL OD 10:00 – 20:00
Objednávejte se na recepci studia soleil - +420 739 235 186 a zarezervujte si čas.
Průběh náboru – přijdete s dobrou náladou, Jana Vás přeměří na BIA analýze, předá informace o projektu a rozdá přesný harmonogram.

Informační půlhodinka s přeměřením na BIA analýze s interpretaci výsledků je za 200 kč
Cena projektu Zdravá Krása ze 1800/ měsíc. Projekt je na 2 měsíce (8 sobotních dnů) ale poznatky a zkušenosti mají mnohem delší trvání.

Partneři projektu: