Nová generace pečujících laků na nehty Margaret Dabbs

Nová generace pečujících laků na nehty Margaret Dabbs

 

Po úspěchu a mnoha oceněních řady péče o nohy a péče o ruce uvedla Margaret Dabbs na trh očekávanou řadu laků na nehty - úplně unikátní a o pečující složky obohacené laky, prezentované ve velmi elegantním balení se zlatými doplňky.

Tak jako ve všech proslulých a inovativních produktech od Margaret - i zde najdete pouze ingredience té nejvyšší kvality, které poskytnou Vaším nehtům dlouhotrvající péči, lesk a barvu.

Speciální složení bylo vytvořeno přímo Margaret, když chtěla přitáhnout pozornost na zdravé a vitální nehty jako součást péče o ruce a nohy.

Obsažený vitamín E nehty posiluje a extrakty z divoké růže pomáhají nehty revitalizovat a přispívají k ochraně před infekcemi. Jako bonus zanechávají Vaše nehty voňavé - my v Soleil potvrzujeme, že opravdu voní po divokých růžích :)). Tyto unikátní kompozice jsou také bez zatěžujících toxických látek a splňují nejvyšší kvalitu světové úrovně – 10-free.  

Nehty tak zůstávají zdravé i po odstranění laku. Barevná škála laků na nehty je tématicky zaměřena na jména anglických květin.

Tyto krásné odstíny s leskem si vzaly inspiraci z přírody.

www.margaretdabbs.cz